Harmonie pro tělo

Věříme, že si naše pohodové místo oblíbíte a zamilujete stejně jako my a budete se k nám rádi vracet.

Na základě mnohaletých výzkumů bylo vědecky dokázáno, že:

Teplá voda prosycená kyslíkem zvyšuje tělesnou teplotu a zlepšuje krevní oběh, přináší pocit uvolnění svalové tkáně, což má za následek celkový tělesný odpočinek.

Hydromasáž je výborným prostředkem k odstranění celulitidy a snížení váhy, tlaková voda z trysek pomáhá rozpouštět  tuk a dodává tělu pevnost a odolnost proti stresu.

Pobyt ve vířivce s efektivním nastavením trysek urychluje krevní oběh, a tím pádem má přímý vliv na uvolnění bolesti, prokrvení svalů a jejich celkovou relaxaci.

Studie z roku 2000 od Sunga Tochihara prokázaly, že relaxace v teplé vodě přináší hlubší a zdravější spánek, protože voda prosycená kyslíkem dodá vašemu tělu pocit mentálního a emočního odpočinku.

Tryska s teplou vodou má také neobyčejné účinky  na srdeční frekvenci, krevní tlak, krevní oběh, a to bez rozdílu věku. Nepochybně také dobře nastavené trysky teplé vody stimulují reflexní zóny. Například masáž reflexních zón na chodidlech je nenahraditelná.

Naše vize životní pohody je cítit se dobře, a to chceme nabídnout i vám.

 

 

Právě ve vířivce si dopřejete tolik potřebný odpočinek a nečerpáte novou energii.

 

Jsou pro Vás připravené 3 samostatné vířivkové vany, určené pro 2 – 6 osob, jejichž smyslem je odbourat stres, zklidnit tělo i mysl a za doprovodu příjemné hudby poskytnout prostor pro ničím nerušený odpočinek podtržený nabídkou dobrého jídla a pití.

 

Ponořte se do teplé vody v naší vířivce, zavřete na chvíli oči a začněte odpočívat, rozjímat, relaxovat.

Harmonie pro tělo

Romantika  |  wellness 1

Romantické prostředí vířivky – určené pro  2–3 osoby, s hydromasážní vanou, příjemným  posezením a odpočinkovým zázemím. Prostor – místnost je vybavena i TV s  relaxační hudbou, wifi připojením, privátním sprchovým koutem a toaletou.

Můžete se spolehnout, že jsme vše připravili tak, abychom vám dopřáli ničím nerušený zážitek.

V rámci relaxace Vám můžeme připravit občerstvení i nápoje pro maximálně 3 osoby.

a) Romantický balíček s lahví sektu  a mísou lahodného ovoce

b ) Romantický balíček s lahví sektu a večeří pro 2 osoby, doplněná miskou  ovocem

 
Svoji rezervaci vyřešíte rychlým zavoláním
na číslo : +420 720 116 692

Zdravý životní styl | wellness 2

Příjemné prostředí obsahuje privátní vířivku pro 2 – 3 osoby, odpočinkové zázemí s lehátky, ionizační přístroj na čištění vzduchu, podpořený aromaterapií, TV s relaxační hudbou a wifi připojením. Privátní sprcha s toaletou je samozřejmostí stejně jako objednávkový tablet včetně výdejního boxu.

V rámci relaxace Vám můžeme připravit občerstvení i nápoje pro maximálně 3 osoby.

 
Svoji rezervaci vyřešíte rychlým zavoláním
na číslo : +420 720 116 692

Přátelská pohoda | wellness 3

Neformální prostředí privátní vířivky, určené pro 2 – 4 osoby, nabízí možnost zážitku v rámci společenského setkání dvojice, rodiny i přátel. K dispozici je vířivka, odpočinkové zázemí s lehátky, ionizační přístroj na čištění vzduchu a dobré dýchání, Tv (plný zábavy a relaxační hudby), Wifi připojení, privátní sprcha a WC. Objednávkový tablet včetně výdejního boxu je plně k dispozici.

V rámci přátelské pohody Vám rádi nabídneme občerstvení i nápoje pro chvíle klidu.

Rádi vám připravíme i zcela netypické oslavy narozenin či jiných rodinných či přátelských setkání včetně nápojů a občerstvení.

 

Svoji rezervaci vyřešíte rychlým zavoláním
na číslo : +420 720 116 692